ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Екологічний проект: у школах Нетішина сортують сміття

Суспільство 3079
Школярам розповідають про користь сортування сміття
Школярам розповідають про користь сортування сміття. Фото: facebook.com/netishynrada/

Та проводять екологічні акції.

Впродовж двох місяців у Нетішині реалізується екологічний проект «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже сьогодні», виграний КП НМР «Агенція місцевого розвитку».

У загальноосвітніх навчальних закладах Нетішина школярам розповідають про користь сортування сміття, проходять екологічні акції, діти самостійно готують буклети та відеоролики на екологічну тематику, а декілька тижнів тому в школах встановили баки для сортування сміття, які можна буде використовувати і надалі.

Організатори переконані, що людину потрібно навчати не тоді, коли вона вже доросла, а змалечку, адже тоді в головах підростаючого покоління буде закладено – сміття потрібно сортувати. «Основне завдання проекту – донести до учнів інформацію про те, що сміття природним шляхом розкладається дуже багато років, а доки розкладається — забруднює ґрунт, води, атмосферу. Чим власне й небезпечні сміттєві звалища», - розповідають працівники «Агенції місцевого розвитку».

Наступного тижня працівники комунального підприємства організовують зустріч із представниками усіх шкіл. Усі учасники, які брали активну участь у реалізації такого важливого проекту по роздільному збору відходів будуть нагороджені грамотами, подяками та цінними подарунками.

Працівники «Агенції місцевого розвитку» поінформувати молодь, що сміття може мати «друге життя».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую