ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Екологічний проект: у школах Нетішина сортують сміття

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2278
Школярам розповідають про користь сортування сміття
Школярам розповідають про користь сортування сміття. Фото: facebook.com/netishynrada/

Та проводять екологічні акції.

Впродовж двох місяців у Нетішині реалізується екологічний проект «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже сьогодні», виграний КП НМР «Агенція місцевого розвитку».

У загальноосвітніх навчальних закладах Нетішина школярам розповідають про користь сортування сміття, проходять екологічні акції, діти самостійно готують буклети та відеоролики на екологічну тематику, а декілька тижнів тому в школах встановили баки для сортування сміття, які можна буде використовувати і надалі.

Організатори переконані, що людину потрібно навчати не тоді, коли вона вже доросла, а змалечку, адже тоді в головах підростаючого покоління буде закладено – сміття потрібно сортувати. «Основне завдання проекту – донести до учнів інформацію про те, що сміття природним шляхом розкладається дуже багато років, а доки розкладається — забруднює ґрунт, води, атмосферу. Чим власне й небезпечні сміттєві звалища», - розповідають працівники «Агенції місцевого розвитку».

Наступного тижня працівники комунального підприємства організовують зустріч із представниками усіх шкіл. Усі учасники, які брали активну участь у реалізації такого важливого проекту по роздільному збору відходів будуть нагороджені грамотами, подяками та цінними подарунками.

Працівники «Агенції місцевого розвитку» поінформувати молодь, що сміття може мати «друге життя».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую