ye-logo.v1.2

Переддень Нового року: До Хмельницького повернулася зима зі снігом (ФОТО)

Суспільство 3213
Навіть за кілька годин до Нового року хмельничани ще купують ялинки.
Навіть за кілька годин до Нового року хмельничани ще купують ялинки. . Фото: автора

Синоптики ще задовго до Нового року напрогнозували свята без снігу, а новорічну ніч і взагалі з теплом.

Однак в останній день 2017 року зима таки притрусила наше місто снігом. Не кучугурами він, звичайно ж, лежить, і навіть не замітає так, щоб вкрити білою ковдрою все навкруги, але, погодьтеся, настрій відразу покращився.

Хмельничани, в останніх приготуваннях до свята, зізнаються: хоч сніг і наробив трохи «болота і слякоті» але додав святковості за кілька годин до новорічної ночі.

Синоптики повідомляли, що на вихідні, зокрема і 31 грудня, у Хмельницькому буде прохолодно та дощитиме. А ось у новорічну ніч, опадів не прогнозується.

Варто зазначити, що й у наступні дні особливо морозної зими годі й чекати. Перший місяць року буде теплішим за норму на 1,5 градуси.

Якщо раніше синоптики прогнозували в новорічну ніч невеликі морози і можливий сніг, то зараз, на думку Наталії Діденко, варто очікувати плюсову температуру. Перше січня українці зустрінуть з потеплінням до +12 С в деяких південних регіонах! На Хмельниччині – до +7 градусів.

З самого ранку снігом притрусило добряче

На тротуарах, де малолюдно і не посипали сіллю, було навіть слизько

З другого січня температура поступово знижуватиметься, а морози прийдуть у середині місяця. Найлютіші - очікують у 20-х числах січня - вночі до мінус 20 градуси.

А поки що хмельничани активно готуються зустрічати Новий рік. Хтось вже фотографується із Дідом Морозом, а хтось ще скуповує новорічні атрибути. 

Читайте також: Що відбуватиметься в новорічну ніч у центрі Хмельницького

У центральній частині міста, на Проскурівській, посипали , щоб не було слизько

Діди Морози, а біля центральної ялинки їх було відразу декілька, ще за довго до 12 ночі "виконували свою роль" і веселили хмельничан

Читайте також: Рубати дрова та не бешкетувати: що потрібно робити аби отримати подарунок від Діда Мороза

Комунальники, тим часом, прибирали сніг навколо ялинки. Як зізналися нам: щоб коли вночі хмельничани прийдуть "під ялинку", не ковзалися на замерзлому снігу. 

Дехто ще тільки обирав собі ялинку

Загалом, на центральних вулицях міста, 31 січня можна було зустріти, або молодь, яка вже веселилася, або ж господинь і господарів із кульками, які в останніх приготуваннях до свята, докуповували необхідний крам.

У другій половині дня, на вулицях із "активним трафіком", снігу майже не залишилося

До речі, запам'ятайте собі Телефони екстрених служб Хмельницького, а також орієнтуйтеся у цінах на таксі, якщо плануєте скоритстатися їхніми послугами. 


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую