ye-logo.v1.2
24 Травня, 2019

Патрульні звітували: за минулий рік кількість порушень стало вдвічі більше

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 744
«За рік, що минув інспектори виявили 1240 водіїв, що мали ознаки алкогольного сп'яніння під час керування транспортними засобами», - прозвітував Олег Роо
«За рік, що минув інспектори виявили 1240 водіїв, що мали ознаки алкогольного сп'яніння під час керування транспортними засобами», - прозвітував Олег Роо. Фото: автора

З початку минулого року патрульні зафіксували на території обслуговування 1925 ДТП.

За минулий рік патрульними міста було складено 29 тисяч 733 адміністративні матеріали. Це вдвічі більше, ніж у 2016 році. Тоді було зафіксовано 13 тисяч 419 матеріалів.

«Однією з причин такої кількості правопорушень є те, що у 2016 році, коли патрульні тільки вийшли на вулиці міста та області, проводилася переважно роз’яснювальна робота. Однак, нажаль, наше населення на профілактику та роз’яснення не дуже хочуть реагувати. Ми побачили, що не змінюється кількість випадків виявлення водіїв в нетверезому стані та дорожньо-транспортних пригод. У зв’язку з чим, працівниками патрульної поліції приймалося рішення виносити адмінматеріали», - розповів під час брифінгу заступник начальника управління патрульної поліції Хмельницької області, лейтенант Олег Роо.

Окрім цього, патрульні за 2017 оформили понад 5 тисяч адміністративних матеріалів у сфері громадської безпеки та близько 24 тисяч - у сфері безпеки дорожнього руху.

«За рік, що минув інспектори виявили 1240 водіїв, що мали ознаки алкогольного сп’яніння під час керування транспортними засобами», - прозвітував Олег Роо.

Загалом, із початку минулого року патрульні зафіксували на території обслуговування 1925 ДТП. 333 аварії були з травмованими, в яких загинуло 14 осіб. Найчастіші причини скоєння ДТП: керування автомобілем із ознаками алкогольного сп’яніння, порушення правил маневрування, недотримання безпечного інтервалу та дистанції, а також порушення правил проїзду перехресть. 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте також: Понад 140 ДТП із пішоходами зафіксували хмельницькі патрульні.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео