ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

За безпечним купанням на Водохреще слідкуватимуть понад 100 рятувальників Хмельниччини

Суспільство 757
За безпечним купанням на Водохреща слідкуватимуть понад 100 рятувальників Хмельниччини
За безпечним купанням на Водохреща слідкуватимуть понад 100 рятувальників Хмельниччини. Фото: km.dsns.gov.ua

На Хмельниччині 110 рятувальників стежитимуть за безпекою під час святкування Водохреща.

У п’ятницю, 19 січня, православні та греко-католики відзначатимуть свято Водохреще або Богоявлення.  Тож упродовж 18 та 19 січня рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій Хмельниччини нестимуть посилену варту у визначених місцях біля водойм, де заплановані масові купання на Водохреще. Рятувальники забезпечуватимуть безпеку людей, які прийшли до водойм, озер, річок аби дотриматись християнських традицій: у свято Водохреща пірнути у цілющу йорданську воду. Про це повідомляють у ДСНС області.

Як повідомляють у прес-службі рятуальників, на Водохреще в місцях, де заплановане масове купання людей, цілодобово діятимуть 35 рятувальних постів, а за безпечним зануренням слідкуватимуть 110 рятувальників на 27 одиниця спецтехніки, забезпечених усім необхідним для рятування спорядженням.

"В обласному центрі в районі міського пляжу задля безпеки громадян працюватимуть два рятувальних пости з обох сторін річки Південний Буг", - йдеться в повідомленні.

Рятувальники закликають громадян, охочих пірнути на свято у крижану воду, вибирати місця, де є тимчасові або стаціонарні рятувальні пости, адже у разі біди вам нададуть кваліфіковану, і головне – вчасну допомогу.

Нагадаємо, у Хмельницькому обладнають кілька місць для купання на Водохреще

Читайте також: перший раз в ополонку: поради експертів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую