ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Мобільних пунктів обігріву у Хмельницькому поки що немає

Маргарита ЧУБА Суспільство 1028
Мобільних пунктів обігріву у Хмельницькому поки що немає
Мобільних пунктів обігріву у Хмельницькому поки що немає. Фото: zhitomir.life

Поки мобільні пункти не працюють, оскільки немає відповідних звернень від органів влади.

У зв'язку з пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов, для надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному, у містах організовують стаціонарні та мобільні пункти обігріву. І хоча хмельничани відчули різке похолодання до -10 градусів морозу, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дмитро Білоус запевняє, що встановлювати у Хмельницькому мобільні пункти обігріву поки що немає потреби.

"Поки що мобільні пункти обігріву не діють, оскільки погодні умови не надто критичні. Ми розгортаємо їх тоді, коли температура повітря впродовж кількох діб нижче -10 градусів морозу. У разі лютих морозів до -20 градусів морозу, ми звертаємось до ДСНС області та просимо розгорнути мобільні пункти обігріву, але зараз такої потреби немає", - каже Дмитро Дмитрович.

За його словами, якщо буде загроза, що люди, особливо соціально незахищені, почнуть мерзнути, тоді й прийматиметься відповідне рішення.

У прес-службі рятувальників зазначили, що не встановлювали мобільні пункти обігріву, оскільки немає відповідних звернень від органів влади.

"Рішення про їх розгортання має прийняти орган місцевого самоврядування. Поки що таких звернень не надходило", - каже начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Андрій Козак.

Як зауважує Дмитро Білоус, окрім мобільних, у населених пунктах області, зокрема й у Хмельницькому, за необхідності функціюють стаціонарні пункти обігріву на базі установ і організацій, які мають відповідний температурний режим. Як правило, це авто- та залізничні вокзали, ФАПи, сільські ради, заклади громадського харчування тощо.

Дмитро Дмитрович розповідає, що у Хмельницькому не тільки погрітися, а й поїсти та отримати медичну допомогу, можна у будинку тимчасового перебування громадян «Промінь надії» на вул. Житецького, 22 та у Хмельницькій центральній районній лікарні. 

"У центрі ми виділили кімнату, яка слугує пунктом обігріву. Там є ліжка та стільці, щоб можна було пересидіти морози. Також ми забезпечуємо людей гарячим харчування і теплим одягом", - розповідає Дмитро Старцун, директор «Промінь надії».

Адреси пунктів обігріву, що за необхідності розгортатимуться на території Хмельницької області можна переглянути тут.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята