ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Хмельницька область посіла 11 місце у рейтингу розвитку регіонів

Суспільство 934
Фото: tsn.ua

Загалом аналізували 23 регіони.

Всеукраїнське видання «Ділова столиця» у своїй постійній рубриці «Рейтинги губернаторів» підвело підсумки діяльності рейтингових показників за три квартали 2017 року усіх територіальних одиниць України. Як повідомляє видання, Хмельниччина у списку посіла 11 місце із 23.

«Хмельницька область посіла останнє місце за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення і виявилася четвертою знизу за обсягом експорту товарів і послуг на душу населення. Але все ж ситуація починає виправлятися, принаймні, в експорті: за темпами його зростання область посіла перше місце серед усіх регіонів, показавши приріст на 55,3% в порівнянні з січнем-вереснем 2016 році, тоді як в середньому по Україні експорт виріс на 18,5%. Товарні поставки в країни ЄС з Хмельниччини збільшилися на 42,7%, також помітно зріс експорт товарів до Білорусі, Індії, Молдову, Туреччину, Грузію, Іран, Єгипет, США, Ізраїль, ПАР», - повідомляє «Ділова столиця».

До досягнень губернатора Олександра Корнійчука видання віднесить те, що область увійшла в четвірку регіонів з найнижчою заборгованістю по зарплаті на одного працівника і найнижчою часткою працівників, які отримують зарплату не вище мінімальної. Також Хмельниччина в п'ятірці кращих за темпами зростання зарплати. Але при цьому область допустила найбільше серед усіх мирних регіонів скорочення чисельності штатних працівників - на 3,8%.

Лідером «зРейтингу губернаторів» залишається глава КМДА Віталій Кличко. Сумарно по 20 критеріям він набрав 90 балів. Замикає рейтин голова Чернівецької ОДА Олександр Фещук.

.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую