ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

У Хмельницькому за рік вкрали 48 кришок від люків

Суспільство 953
Взимку погано видно люки без кришок
Взимку погано видно люки без кришок. Фото: provce.ck.ua

Викрадаючи кришку люка, людина наражає і себе, і оточуючих на небезпеку.

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” експлуатує близько 23 тисяч каналізаційних та 14 тисяч водопровідних колодязів. Як повідомляють у прес-службі підприємства, ці колодязі наявні і в обласному центрі, і на водозаборі в селі Чернелівка.

«У 2017 році комунальники виконали ремонт з установкою кришок на 171 колодязі. Окрім того, у минулому році зловмисники викрали 48 кришок люків (не враховуючи тих, які було пошкоджено), до суду за крадіжку уже передали 2 справи. Викрадаючи кришку люка, людина наражає і себе, і оточуючих на небезпеку. Особливо це стосується зимової пори року, коли через сніг не видно, чи відкритий колодязь», - додають у «Хмельницькводоканалі».

Щодня працівники підприємства обстежують колодязі. На 2018 рік замовили 60 кришок люків, частину з них буде виготовлено власними силами. Їх вартість залежить від виробника, але орієнтовно чавунні коштують від 1000 до 2000 гривен і більше, пластикові приблизно 600 гривень.

МКП “Хмельницькводоканал” закликає хмельничан повідомляти про випадки зникнення кришок люків на колодязях на аварійно-диспетчерську службу за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567; до правоохоронних органів за номером 102, а також у соціальних мережах.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую