ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Водію, який вигнав з маршрутки дружину загиблого в АТО, «придумали» покарання

Олександр НІКІТІН Суспільство 1480 1
Водій маршрутки №38 відмовив у пільговому проїзді дружині загиблого в неоголошеній війні
Водій маршрутки №38 відмовив у пільговому проїзді дружині загиблого в неоголошеній війні. Фото: ілюстрація fakty.ictv.ua

Він і надалі працюватиме на маршруті, але повинен буде…

Ще третього березня в Хмельницькому сталася ситуація, коли Світлана Бойко, дружина загиблого в неоголошеній війні Олександра Бойка, була вимушена вийти з маршрутки на «прохання» водія.

«Зайшла в маршрутку і пред'явила посвідчення», - написала пані Світлана згодом у себе на сторінці в «Фейсбуці». За її словами, водій заявив, що не поїде, поки вона не вийде. «Будь які аргументи його не вражали.. .ні посвідчення, ні чинне законодавство, і впевнена, що і мороз на дворі, і що я жінка....і проблем в нього не буде (його слова)...», - йдеться в пості. «Бойко би витягнув його з тої маршрутки і заставив їсти сніг з під моїх ніг...і мєнти би не допомогли», - завершила свій допис пані Світлана.

За декілька днів заступник міського голови Андрій Бондаренко на своїй сторінці у «Фейсбук» «прозвітував» про те, як справа рушила далі. «Щодо ситуації з відмовою у безоплатному проїзді Світлані Бойко - дружині загиблого Героя АТО Олександра Бойка.

Пост Світлани Бойко у Фейсбуці.

Для влади міста питання дотримання прав учасників російсько-української війни та членів їх сімей є принциповим. Саме тому на останній сесії міської ради ми узаконили право на безоплатний проїзд в міському транспорті членам сімей загиблих учасників АТО. За нашою вимогою вже було звільнено декілька водіїв, які незаконно відмовили Героям та членам їхніх сімей у безоплатному проїзді, - написав він. - З водія маршрутки та з перевізника ТОВ «Хмельницьке таксі» взяті пояснення та проведено жорстку бесіду. Перевізник і водій приносять вибачення. Власник підприємства-перевізника сьогодні зустрілася зі Світланою і також принесла свої вибачення. В якості покарання і профілактики водій поїде в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто і за рахунок перевізника. Вважаємо, що так буде справедливіше, ніж звільнити водія і залишити маршрут №38 без однієї машини».

Реакція пресдтавника влади.

Нагадаємо, розвідник Національної гвардії Олександр Бойко зник після бою під Попасної 3 червня минулого року. У серпні його тіло знайшли, а 19 серпня з Героєм попращалися на хмельницькому майдані Незалежності.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Елла Каплун 06.03.2018 10:43

Молодець, Світлано! Свої права потрібно відстоювати. Будемо сподіватись, що не дарма загинув ваш чоловік. Вічна йому пам’ять!

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята