ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Майже половина безробітних «на біржі» - це жінки

Суспільство 1016
Жінка розпочала власну справу завдяки центру зайнятості
Жінка розпочала власну справу завдяки центру зайнятості. Фото: прес-служби ОЦЗ

За інформацією Хмельницького обласного центру зайнятості, серед безробітних, які були зареєстровані у 2017 році, майже 47% – жінки.

Із них понад дві тисячі – пройшли навчання на у різних проектах за направленням державної служби зайнятості.
У службі зайнятості кажуть, попитом користується організація навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-планування та самозайнятості. Такі навчання пройшли 57 жінок.
Як приклад у ОЦЗ наводять мешканку смт. Віньківці Вікторію Новоченко, яка залишилася без роботи.
«Жінка звернулася за допомогою до Віньковецького районного центру зайнятості. Отримавши весь спектр послуг тепер уже екс-безробітна зареєструвала власну справу і розпочала діяльність як фізична особа-підприємець. Напрямок підприємницької діяльності обрала відповідно до освіти та досвіду попередньої роботи – «ремонт одягу та пошиття постільної білизни», – розповідають у центрі зайнятості.
І хоча Вікторія, як приватний підприємець працює не так давно, вона вже досягла значних успіхів. Використання в роботі новітнього обладнання та якісних матеріалів дало змогу завоювати довіру клієнтів та впевнено зайняти своє місце на ринку послуг району.

Пані Вікторія показує перші досягнення

Центр зайнятості нагадує, що впроваджує нові підходи щодо повернення шукачів роботи до активної зайнятості, використовує індивідуальний підхід у розв’язані особистих та соціальних проблем кожного.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую