ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Погода на сьогодні: а "49 лютого" буде теплішим?

Олександр НІКІТІН Суспільство 935 2
21 березня на території Хмельниччини продовжить панувати зима
21 березня на території Хмельниччини продовжить панувати зима. Фото: автора

Яку погоду прогнозують синоптики на 21 березня.

Морози відступають. Саме так можна підсумувати прогнози погоди на сьогоднішній день, який видають різні інтернет-ресурси.

Так, за даними Гідрометеорологічного центру, 21 березня на більшій частині Хмельниччини очікуються опади, а денна температура повітря коливатиметься у межах від мінус одного градуса з позначкою мінус до одного градуса тепла. Інший ресурс – «RP 5» прогнозує трохи прохолоднішу погоду. До мінус чотирьох градусів зранку, нуль – вдень та мінус три градуси ввечері.

А ось сайт «Синоптик» прогнозує, що теплої погоди сьогодні не слід очікувати. Температури повітря коливатимуться від -2 до -5 градусів. До речі, за народним прогнозом 21 березня вважається астрономічним днем народження весни. «Періоди рівнодення відзначаються сильними вітрами і бурями. Якщо у цей день з теплих країв повертається жайворонок, то слід чекати теплої весни. Якщо хмари високо і пливуть по небу швидко, значить погода буде доброю», - пише «Синоптик».

Ну, а за спостереженнями за останні 130 років 21 березня найхолодніше було в 1962 році, коли стовпчики термометра сягнули мінус 20,7 градуси, найтепліше – у 1974 році – 22,9 градуси вище нуля.

Читайте також: У Хмельницький повернулася зима

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Олександр НІКІТІН 21.03.2018 10:03

Останнім часом з такою "весняною" погодою у Хмельницькому так жартують. Шкода, що ви не зрозуміли цього.

Александр 21.03.2018 09:44

"Погода на сьогодні: а "49 лютого" буде теплішим? " Шо дибіли???

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята