ye-logo.v1.2

Природа очима дітей: на Хмельниччині стартував мистецький конкурс

Суспільство 11274
Стартував щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»
Стартував щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини». Фото: www.adm-km.gov.ua

Прийом робіт з березня по травень.

На Хмельниччині стартував щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини». Як повідомляють в облдержадміністрації, участь у ньому можуть взяти учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів області.

«Учасники мають подати роботи у творчій формі поробок, малюнків та фоторобіт, що висвітлюють дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність. Конкурс проводиться з метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи", - йдеться у повідомленні.

Роботи прийматимуть у період з березня по травень 2018 року. Далі журі визначить переможців за номінаціями краща поробка, кращий малюнок, краща фоторобота на природоохоронну тематику, які будуть нагородженні відзнаками.

Контактні особи: Павлова Христина Григорівна – головний спеціаліст відділу екологічної експертизи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, тел. (0382) 79-47-03; Демчишина Зоя Іванівна – методист Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, тел. (0382) 55-14-49.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую