ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Підсумки дня: в гості до комуністів, рейтинг задоволення і великодні вихідні

Алла СОБКО Суспільство 690
Якими були новини сьогодні, 26 березня.
Якими були новини сьогодні, 26 березня. . Фото: автора

Що актуального відбувалося сьогодні, 26 березня.

Понеділок видався весняним, але не жарким у інформаційному плані. Спочатку про приємне: нагадаємо, що скоро Великдень і вже можете собі планувати відпочинок і поїздки до рідних на 7, 8 та 9 квітня. А хто не встигне, або ж три дні буде мало, згадайте що, Кабінет Міністрів прийняв рішення перенести робочий понеділок 30 квітня на суботу 5 травня. Таким чином, українці будуть відпочивати 28, 29, 30 квітня та 1 травня.

Однак, відпочиваючи не забудьте (для кого це важливо) записати ваших дітей у школу, адже з вересня в усій Україні першокласники навчатимуться по-новому. Зокрема, за кожним навчальним закладом буде закріплена його територія, хоч це звичайна школа, чи гімназія. Цього навчального року в Хмельницькому набір у перші класи відбуватиметься без конкурсу, на підставі заяв батьків.

До речі, згідно з рейтингом, який оприлюднила групи «Рейтинг» хмельничани задоволені якістю освітніх послуг. Хмельницький – на 3 місці, тоді як у загальному рейтингу – на 10.

Якщо ж зважати на події: сьогодні в гості до директора «Хмельницької макаронної фарбики», а паралельно і першого секретаря обласного комітету Комуністичної партії України, ходили в гості …діти. Ну, не зовсім діти, але неповнолітні активісти. Кажуть, ходили запитати чи знає Ігор Корнійчук, що комуністична партія в Україна заборонена.

Ну і до відома: Міський голова Хмельницького за минулий 2017 рік заробив трохи більше 309 тисяч гривень. Якщо поділити цю суму на 12 місяців, виходить, що щомісяця він заробляв майже 26 тисяч гривень.

Варто також знати, як спланувати тиждень: ось тут зібрані самі цікаві події
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас