ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підсумки дня: новий фестиваль для Хмельницького, лікарсько-пацієнтські стосунки та освіта за рахунок держави

Суспільство 1447
4 квітня на Хмельниччині в інофомаційному просторі було без скандалів
4 квітня на Хмельниччині в інофомаційному просторі було без скандалів. Фото: колаж автора

Якими були новини 4 квітня.

Весна повернулася. А разом із теплим днем на Хмельниччині в інформаційному просторі області також було якось спокійно та тепло. Про що сьогодні, 4 квітня, здебільшого, говорили? Про це у вже традиційних підсумках дня сайту «Є».

Один із найбільших музичних та street-art фестивалів в Україні «RespublicaFEST» переїжджає. Про це журналісту сайту «Є» розповів організатор фесту Андрій Зоін. Цього року «Республіка» пройде не в Кам'янеці-Подільському, а в Хмельницькому. Станеться це з 31 серпня по 2 вересня.

Та, так би мовити, новини для молоді на цьому не обмежилися. Міністерство науки і освіти оприлюднило інформацію, скільки місць для прийому за держзамовленням зможе виділити кожен виш в Україні й, зокрема, три заклади області. Отож, випускники шкіл, які хочуть продовжити своє навчання в нашій області, зможуть спробувати свої сили вступити на «бюджет» до Хмельницького національного університету, Подільського державного аграрно-технічного університету та Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка. Щоправда, кількість місць за державним замовленням обмежена.

А в Україні вже другий пацієнти мають змогу підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. І в Хмельницькому, як розповів начальник управління охорони здоров’я міської ради Борис Ткач, ажіотажу поки що немає. А ось проблеми… виникають. Десь не вистачає принтерів, щоб роздрукувати угоду, а десь просять залишити ксерокопію необхідних документів.

У парламенті ж сьогодні була «серйозна розмова». Спочатку Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оприлюднило записи розмов керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького, зроблені на «жучок» в акваріумі його кабінету. Ну, а щоб керівники антикорупційних відомств пояснили суть конфлікту, депутати викликали їх до Верховної Ради. Проте роз’яснень по суті парламентарі майже не почули. Із доповіді Холодницького навіть зробили відео, яке активно поширюють в Інтернеті, як кумедне. Пропонуємо і вам переглянути відео від «Радіо Свободи».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую