ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Підсумки дня: про хліб, розваги і кримінальні справи

Ангеліна Мовчан Суспільство 821
Таких зупинок стане значно більше у місті.
Таких зупинок стане значно більше у місті.

Яким був останній робочий день цього тижня.

Про розваги: Розпочнемо із приємного – наступні вихідні у Кам’янці-Подільському відкриватимуть туристичний сезон. Упродовж трьох днів з 20 по 22 квітня на всі гостей чекатиме насичена розважальна і магічна програма: велосипедний тур вулицями старого замку, змагання з козацького фехтування, а також гастрономічні та туристичні смаколики на усі смаки - ярмарки, форуми, презентація "смачної карти" міста і, звісно ж, екстрим.
А як провести вихідні завтра і післязавтра, читайте за посиланням.

Про міський комфорт: У центрі Хмельницького встановили нову зупинку, яку планують переобладнати у «розумну». Встановила павільйон одна із будівельних компаній. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, вже за два-три місяці в обласному центрі встановлять п’ять "розумних" зупинок. Фінансуватиме їх також одна із компаній в якості інвестиційних зобов'язань. Місто лише витратить кошти на підведення комунікацій та утримання цих зупинок.

Про дискомфорт: Два тижні без гарячої води: у Хмельницькому зупинять котельні на планові роботи. Будинки в усіх мікрорайонах міста почергово відключатимуть від гарячого водопостачання. Графік відключення є за посиланням на нашому сайті. (графік відключення)

Про наші гроші: Усі хлібобулочні вироби Хмельницького хлібзаводу зросли в ціні на п’ять відсотків. Щодо продукції інших виробників, то суттєвого здороження асортименту ТОВ «Агробізнес» не планується. А у пекарні торгової марка «Мамин хліб» відповіли, що ціни на хліб можна дізнатися у будь-якому фірмовому кіоску, а щодо підвищення, то таких питань вони не коментують.

Про конфлікти: Мер Нетішина просить поліцію порушити «кримінал» проти депутатів. Каже, вони вийшли із залу, коли лунав Гімн України. Під час проведення останньої сесії Нетішинської міської ради, яка відбулася 30 березня, деякі депутати вийшли з сесійної зали під час звучання державного гімну. Такий вчинок, на думку міського голови Олександра Супрунюка, є наругою над одним із Державних символів України.

Ну, а ми сподіваємося, що ваші вихідні пройдуть без конфліктів, у комфортних для вас умовах і з розвагами!
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую