ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

«Халтура» і розірвані контракти: чому екопарковки Хмельницького не зазеленіли

Суспільство 1337
Великий екопаркінг, що знаходиться по вулиці Курчатова, все ж користується чималим попитом у водіїв. Тут уже ніхто не залишає машини на газоні
Великий екопаркінг, що знаходиться по вулиці Курчатова, все ж користується чималим попитом у водіїв. Тут уже ніхто не залишає машини на газоні

Розпіарені екопарковки «зависли» і невідомо коли будуть добудовуватися.

Роботу над екопарковками розпочали ще влітку минулого року. Однак, всупереч обіцянкам та прогнозам, об’єкти ще не здані, а решітки, поміж яких має рости трава, досі залишаються порожніми.

Екопаркінги у Хмельницькому збудували як складову реконструкції прибудинкових територій. Окрім парковки замінювали асфальтове покриття, відновлювались пішохідні доріжки та усучаснювали дитячі майданчики. Такі зміни відбулись біля будинків № 3,3/1 та 5 по вулиці Курчатова, а також будинків № 43, 45 та 47 по вулиці Кам’янецькій.

«Так трапилось, що підрядник, який виконував ці роботи, допустив халтуру, Зокрема нас не влаштувала якість асфальтового покриття. Тож було прийняте рішення розірвати контракт. Якщо реконструкція прибудинкової території трьох багатоквартирних будинків вартує близько 4 мільйонів гривень, то більше пів мільйона залишились в казні, адже заплановані роботи не були виконані належним чином», – розповідає Василь Новачок, начальник управління ХКГ Хмельницького.

За його словами, об’єкт не зданий і робота не завершена, тому засіяти екопаркінги травою теж не можуть зараз. Поки шукають нового підрядника, який довиконає роботу.

Паркінг на вулиці Кам'янецькій, водіїв не надто зацікавив, вони залишають автівки поряд, на асфальтовому покритті.

Остаточну дату завершення робіт Василь Новачок не береться назвати, допоки шукають нового підрядника. Проте зізнається, що екопаркінги планують будувати й надалі під час реконструкцій прибудинкових територій, якщо останні будуть заплановані.

Замість трави решітки заповнені недопалками та сміттям

Автор Андрій Заверуха
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую