ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Прогноз погоди в травні: «мінливий настрій» цьогорічної весни

Олександр НІКІТІН Суспільство 4694

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Якою може бути погода останнього весняного місяця.

Травень, як і попередній місяць, не відзначатиметься стабільною погодою. То сонце і спека, то прохолода та дощ. Отож, яку погоду прогнозують у травні?

На початку місяця спостерігатиметься тепло останніх квітневих днів. До четвертого травня денна температура повітря коливатиметься від 23 до 26 градусів тепла та +11…+14 вночі. Та поступове зниження температури може відбуватися з п’ятого травня. До того ж, прогнозують дощі.

Вже з шостого травня, ймовірно, вдень буде від +11 до +15, і час від часу дощитиме. Потеплішати має з 13 травня. Утім, хоч і прогнозують до +17…+20, але ж із опадами. Суха та тепла погода має повернутися наприкінці місяця. За прогнозами синоптиків, із 27 травня стовпчики термометра знову можуть сягнути позначки +25 градусів.

Іншої думки народний синоптик Леонід Горбаль. «Ближче до 4-5 травня очікуються дощі й навіть буря. З 12 по 16 травня також прораховуються дощі», - словами пана Горбаля наводить «Апостроф». Але вже до кінця останнього місяця весни на всій території країни встановиться суха погода і стане по-літньому спекотно – 28-30 градусів вище нуля.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас