ye-logo.v1.2
21 Березня, 2019

У Кам’янці-Подільському розумникам вручили грошові винагороди

Суспільство 936
Деякі діти отримали по кілька нагород
Деякі діти отримали по кілька нагород. Фото: з архіву

За перше місце в області - дві тисячі гривень, за перше на міжнародному етапі - десять тисяч.

В переддень Дня науки в Кам’янець-Подільському привітали кращих учнів міста, які стали переможцями конкурсів регіонального, обласного, Всеукраїнського та міжнародних етапів. Окрім почесних грамот юні науковці отримали сертифікати на одноразові грошові винагороди. Було вручено 99 грошових винагород 75 учням.
Школярі отримали винагороди в рамках Програми підтримки та розвитку інтелектуально обдарованих дітей міста, яку затвердили цього ж року.

Програма передбачає одноразові грошові винагороди за призові місця:в обласному та регіональному (міжобласному) етапах: І місце – 2000 гривень; ІІ місце – 1500 гривень; ІІІ місце – 1000 гривень. У Всеукраїнському етапі: І місце – 5000 гривень; ІІ місце – 4000; ІІІ місце – 3000. На міжнародному етапі: І місце – 10 000 гривень; ІІ місце – 8000 гривень; ІІІ місце – 6000 гривень.

«Діти цілеспрямовано готувалися до олімпіад, захисту робіт в Малі академії наук, гідно представили місто на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Тому місто вирішило подякувати їм, – розповідає Світлана Залевська, завідувач науково-методичним центром Департаменту освіти й науки Кам’янець-Подільської міської ради. – Були учні, які отримали по декілька призових місць, а отже й по декілька грошових винагород. Рекордсменами став учень, який отримав три призових місця й за них 8 тисяч гривень винагороди від мерії. Також одна із учениць отримала не лише призове місце на всеукраїнському конкурсі, а й ІІІ місце у міжнародному конкурсі «Infomatrix – 2018», що пройшов у Будапешті. Хоча конкурс завершився за декілька днів до Дня науки й ми не встигли внести її перемогу до списків, винагороду у розмірі 6 тисяч гривень вона отримає».

Переможців всеукраїнських етапів олімпіад та конкурсів вітав особисто Михайло Сімашкевич, мер Кам’янця-Подільського.

Окрім учнів відзнаки отримали також педагоги, які готували дітей. Щоправда уже без одноразової грошової винагороди.

«Ініціатором створення Програми підтримки та розвитку інтелектуально обдарованих дітей міста стала Світлана Старченко, начальник управління освіти й науки Кам’янець-Подільської міської ради, – продовжує Світлана Залевська. – Програму розробили в управлінні й винесли на розгляд мерії, там ініціативу підтримали».

Із виділених 165 тисяч велика частина пішла на одноразові грошові винагороди для дітей, решта коштів – на оплату додаткових занять з педагогами та викладачами вищих навчальних закладів, які готували юних призерів.

Автор Андрій Заверуха.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео