ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому за 27 мільйонів гривень добудують НВК №10

Суспільство 2637

Це дозволить збільшити потужність школи на 120 учнів.

В обласному центрі триває добудова навчально-виховного комплексу №10 (вул. Водопровідна, 11). За словами міського голови Олександра Симчишина, новобуд потрібен для того, аби розвантажити школу, яка досить переповнена.

«Попит навчання у школі дуже великий, адже вона знаходиться в центральній житловій частині міста та має хорошу репутацію. Тому охочих тут навчатися набагато більше, ніж школа може прийняти. Добудова дозволить навчатися додатково ще 120-тьом дітям у цьому закладі», - каже Олександр Сергійович.

Мер розповів, що роботи по будівництву новобуду стартували ще минулого року, але були тимчасово зупинені у зв’язку з необхідність переносити камеру тепломережі та відведення ґрунтових вод. Нещодавно роботи відновилися і наразі вони перебувають в активній фазі.

«Уже у 2018-му з казни міста було виділено 5 мільйонів гривень, які до кінця осені будуть освоєні. Загальна вартість будівництва - понад 27 мільйонів гривень. Орієнтовне закінчення об’єкта планується у 2020 році», - розповів очільник міста.

Наразі будується цокольний поверх, на якому буде зведено ще два поверхи. Саме вони будуть слугувати навчальними класами. Наступного року будівельники з’єднуватимуть основне приміщення школи з новобудом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую