ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Чи вистоїть Хмельницький перед літніми дощами

Суспільство 1774
В місті розпочали ремонт зливової системи
В місті розпочали ремонт зливової системи. Фото: автора

Чимало зливових труб «забиті».

Хмельничани неодноразово ставали свідками, як сильні дощі затоплювали вулиці обласного центру. Найчастіше «потопали» вулиці Курчатова, Зарічанська, Геологів, Кооперативна та Вайсера. Так, у 2016-му короткочасна злива змусила автомобілі хмельничан «плавати» у буквальному сенсі цього слова. Тож чи готове місто до цьогорічних дощів?

Василь Новачок, начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницького, зізнається, що зливова система міста функціонує погано. Майже уся вона була споруджена ще понад півстоліття тому.

«Наразі проводимо глобальний ремонт. Зіштовхнулись з наступними проблемами: більшість труб «забиті» більше ніж на половину землею та корінням, частина труб та дощоприймальних колодязів забетоновані, а над ними стоять будівлі, збудовані 10-15 років тому. Коли розпочали роботи, виявилось, що карти-схеми немає, а довжину та діаметр зливових труб знають лише працівники ЖКГ, які займались поточним ремонтом. Карту-схему уже розпочали складати, плануємо завершити до кінця літа цього року. Доведемо до пуття дощову каналізацію за три-чотири роки. За попередніми підрахунками, вартість ремонту складатиме більше 20 мільйонів гривень», - каже Василь Новачок.

Автор Андрій ЗАВЕРУХА.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую