ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Понад 50 абітурієнтів області зареєструвались на додаткову сесію ЗНО

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 884
Розпочалась додаткова сесія ЗНО
Розпочалась додаткова сесія ЗНО. Фото: pogliad.ua

Основна причина неявки на основну сесію – хвороба.

Сьогодні, 2 липня, стартувала додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Абітурієнти, які з поважних причин не з’явилися на тест основної сесії, мали можливість скласти сьогодні ЗНО з української мови та літератури.

«Доступ до здачі української мови під час додаткової сесії дає тільки регламентна комісія, яка уважно вивчає документи, - розповідає методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук. - Причини неявки у всіх вагомі, в основному це хвороба. Сьогодні для здачі ЗНО у списку було 23 особи, проте з невідомих причин не з'явилося 4. Технологічної перерви з металодетектором не було».

За її словами, тестування відбувалося на базі Міжрегіональної академії управління персоналом. Там же 6 липня відбудеться ЗНО з історії України, на яке зареєструвалось 19 абітурієнтів.

«Через те, що математику висловили бажання здавати  лише четверо осіб, то пункт тестування буде тільки у Вінниці на базі регіонального центру оцінювання. Це ж стосується і решти предметів», - додала Ірина Андріївна. 

Читайте також:Двоє однокласників з Хмельницького багатопрофільного ліцею набрали максимальні бали на ЗНО

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую