ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Мисливцям нагадують без яких документів не можна буде полювати на дичину

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 804
Документи під час полювання слід мати при собі
Документи під час полювання слід мати при собі. Фото: kmlis.gov.ua

Сезон відкриють менш, ніж за місяць.

Незабаром розпочнеться сезон полювання на пернату дичину. Для правильної організації полювання попередньо мисливські колективи і господарства здійснюють облік дичини, розраховують пропускну спроможність мисливських угідь. Тобто будуть намічені конкретні ділянки, на яких одночасно може полювати певна кількість мисливців без шкоди для усіх видів дичини.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького управління лісового мисливського господарства, згідно з правилами, мисливцям нагадують без яких документів не можна полювати на дичину. Так під час полювання необхідно мати посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливської дичини, чинний дозвіл на право користування вогнепальною зброєю, паспорт на собак мисливських порід.

Ці документи мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Відкриття сезону полювання заплановано 4 серпня 2018 р. з 16 години.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео