Гаряча тема:
- Війна
У Дунаєвецькому районі із колодязя витягли коня

На Білогірщині у сітях заплутався лебідь.
Учора, 18 липня, близько 6.50 години ранку рятувальника повідомили, що у селі Морозів Дунаєвецького району у криницю впав кінь та не може самотужки вибратись. Як повідомляють у прес-службі ДСНС області, із паски тварину діставало четверо осіб.
«Як з’ясувалось на дні пустого колодязя глибина якого понад 8 метрів лежить безпорадна тварина. Працівники служби порятунку негайно приступили до оперативних дій. За допомогою пожежного спорядження, рятувальної мотузки та лебідки рятувальники витягли тварину з криниці», – кажуть у ДСНС.
Лебідь запутався у сітях
Додають, що учора від загибелі врятували ще одну тварину. Жителі села Велика Боровиця Білогірського району повідомили, що на місцевому ставку в рибальських снастях заплутався лебідь. За допомогою човна надзвичайними дісталися до птаха та звільнили його від пут.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: