ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Підсумки дня: нашестя жуків, самогубство активістки і служби порозуміння

Ангеліна Мовчан Суспільство 1150
І пам'ятайте - завтра буде новий день!
І пам'ятайте - завтра буде новий день!. Фото: i.ua

Короткий огляд новин за сьогодні, 24 липня.

Вівторок у інформаційному просторі видався більше негативним, але й хороших новин не бракує. До прикладу, Хмельницький сьогодні зустрічав «Мотопробіг єдності», який проводиться уже два роки, але у Хмельницькому вперше.
«Ідея пробігу абсолютно аполітична, адже ми за те, щоб українці і країна наша були єдині і не ділилися на незрозумілі структури, чи партії. У кожному місті є люди, які приєднують до пробігу – вони їдуть або через всю країну, від Ужгороду і до Чонгару, або від початкової і до крайньої точки області. Із хмельничан до пробігу долучилися понад двадцять осіб і частина із них поїдуть до кінця маршруту», – повідомив Борис Таращан.

А в Кам’янці-Подільському запрацює шкільна служба порозуміння. Подібні уже працюють у Шепетівському та Волочиському районах. Кам’янець-Подільський теж вирішив не пасти задніх, і от ініціативна група, до складу якої увійшли поліцейські, працівники освіти та представники асоціації юристів, провела зустріч, під час якої домовились про впровадження цьогоріч трьох пілотних служб порозуміння у школах міста.

Тим часом із сумних новин відомо, що у Парижі вкоротила собі віку Оксана Шачко, яка була співзасновницею організації FEMEN. А у Хмельницькому зник молодий хлопець, мати якого повідомила поліції, що 20 липня її син, Євген Варламов, пішов на залізничний вокзал у Хмельницькому, маючи намір їхати в Дунаївці, після чого зник у невідомому напрямку.

Євген 1996 року народження. Зріст 180 сантиметрів, худорлявий. Був одягнений в блакитні джинси такого ж кольору кросівки та темно синю куртку. При собі мав невеликий рюкзак.

А ось у селі Жердя Чемеровецького району жителі кількох будинків потерпають від непроханих гостей – жуків, які лазять всюди – по підлозі, стінах та продуктах…

«Вони були завжди, але такої величезної кількості я ще ніколи не бачив. Найбільше потерпають від них шестеро сімей, - каже староста села Володимир Дюк. – Якщо позмітати подвір’я, то відро жуків можна назбирати. Все було б нічого, якби до помешкань вони не лізли. Однак вони всюди – на фіранках, на стелі, у шухлядах та у ванній… Найактивніші ці жуки вночі, коли стає прохолодніше. Через це люди не можуть спати, адже бояться, що вони залізуть до вух. Дорослі сидять над дітьми по черзі, чергують…».

Звідки взялася велика кількість жуків і чому вони кишать лише у певній частині села, поки невідомо.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую