ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Мешканців одного з сіл на Ізяславщині «тероризують» руді хижаки

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1207
Лисиці почали лякати сільчан своєю присутністю доволі часто
Лисиці почали лякати сільчан своєю присутністю доволі часто. Фото: twitter.com/EnjoyNature

Хижаки оселилися неподалік населеного пункту.

Жителі села Васьківці на Ізяславщині потерпають від лисиць, які занадилися у село. Адже вони не лише крадуть домашню птицю, а й є потенційним джерелом такого небезпечного захворювання як сказ.

«Лисиці у нашій місцевості – не рідкість каже Юрій Воленюк, керівник Ізяславського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області. – Довкола лісиста місцевість, тож руді хижаки мешкали тут завжди і забігали у села. У Васьківцях же - почали лякати людей своєю присутністю доволі часто, красти свійську птицю. Оскільки ми часто проводимо роз’яснення у селах про те, що ці хижаки можуть переносити таке небезпечне захворювання як сказ, то у Васьківцях люди відреагували на їхню появу дуже швидко та повідомили нашу службу».

Частину хижаків, за словами Юрія Воленюка, вирішили відстріляти.

«Саме зараз відкривається сезон полювання на пернату дичину. Ми провели нараду з мисливцями районної організації Українського товариства мисливців і рибалок та вирішили у цей сезон провести заходи з приведення популяції лисиць до норми».

Наразі ще сіл, які б «тероризували» лисиці, в районі більше немає. Однак, за даними мисливського товариства, чисельність цих хижаків в краї перевищена. Останній випадок захворювання сказу від лисиці на Ізяславщині було зафіксовано позаторік. Тоді від укусу цього хижака, каже Юрій Воленюк, захворів домашній собака.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео