ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Названа дата проведення виставки «Агро Поділля-2018»

Олександр НІКІТІН Суспільство 3841
Хмельничани часто приїздили на Агро Поділля, щоб подивитися на свійських тварин, показати їх дітям тощо
Хмельничани часто приїздили на Агро Поділля, щоб подивитися на свійських тварин, показати їх дітям тощо. Фото: з архіву

Вона знову відбудеться на виїзді з Хмельницького в бік Кам’янця-Подільського

Не ювілейна, але ж традиційна. В Хмельницькому проведуть вже 31-у агропромислову виставку «Агро Поділля – 2018». І пройде вона, як і торік, на території ТСЦ «Поділля», який розташований на трасі «Хмельницький-Чернівці» неподалік села Ружичанка.

За повідомленням прес-служби Хмельницької облдержадміністрації, на виставці будуть тематичні розділи: сільгосптехніка, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс; обладнання для тваринництва та переробки біомаси; засоби захисту рослин, добрива, насіння; сучасні технології і проекти у сільському господарстві; демонстраційні покази техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу. Ну, і звісно, ярмарок сільськогосподарської продукції. Все це відбудеться в суботу 15 вересня.

Нагадаємо, захід під назвою «Агро Поділля» проходив до 2013 року в Хмельницькому на території товариства «Хмельницькголовплемпідприємства». А потім, як почалася неоголошена війна, її не проводили. Торік «Агро Поділля» відновили та змінили місце – «переселили» на ТСЦ «Поділля», яке розташоване на виїзді з Хмельницького у бік Ярмолинець та Кам'янця-Подільського.

До теми: «Агро-Поділля-2017»: нове місце розташування та інші відмінності ювілейної виставки (ФОТО)

"Агро Поділля" відбудеться цього року 15 вересня 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео