ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Антимонопольники хочуть стягнути з фірми на ринку Дубово майже 124 тисячі гривень

Ангеліна Мовчан Суспільство 879
Днями підприємці ринку перекрили дорогу
Днями підприємці ринку перекрили дорогу. Фото: dubovo.com.ua

Про це повідомили у Хмельницькому відділенні Антимонопольного комітету.

16 серпня у районі «Дубовського» ринку, що у Хмельницькому відбулися акції протестів підприємців міста проти адміністрації ринку. За словами підприємців, адміністрація у декілька разів підняла ціну за в'їзд автомобілів на ринок, накладає штрафи за роздрібну торгівлю. І це лише невелика частина порушень, які підприємці вважають такими, що перешкоджає їхній роботі. Та це очевидно, вже не перший такий випадок. Адже, як повідомляє Хмельницьке відділення антимонопольного комітету України, у 2016 році на «гарячу» телефонну лінію відомства, вже зверталися підприємці цього ринку, стосовно дій адміністрації - збільшення вартості в’їзду на територію «Дубовського» ринку з 6 до 10 грн. для легкових автомобілів. Тоді відділення провело дослідження ринку надання платних послуг паркування, автозаїзду та суміжних з ними послуг в Хмельницькій області.

"Для з’ясування підстав підвищення тарифу на в’їзд транспортним засобам на територію Хмельницького гуртово-роздрібного овочевого ринку «Дубово» Відділення надіслало ТОВ «Хмельницькуніком», яке стягує плату за в’їзд на ринок, відповідну вимогу. На вказану та повторні вимоги товариство необхідну інформацію не надало. За результатами розгляду справи Відділення 31 березня 2017 року оштрафувало ТОВ «Хмельницькуніком» на 61 950 грн. за неподання інформації у встановлений головою відділення строк", - повідомляють антимонопольники.

ТОВ не погодилося тоді з рішенням відділенна антимонопольного комітету і подало до суду. Ті, у свою чергу - на апеляцію. Врешті крапку поставив Вищий господарський суд, який визнав правомірність рішення антимонопольників.

Матеріали про примусове стягнення штрафу та пені загальною сумою 123900 грн. надіслано до Державної виконавчої служби України.

Отримавши необхідну інформацію від товариства, 14 липня 2017 року розпорядженням Адміністративної колегії Відділення було розпочато розгляд справи відносно ТОВ «Хмельницька Універсальна Компанія»» за дії, які полягають у встановленні вартості на послугу платний разовий автозаїзд на територію Ринку «Дубово» без економічного обґрунтування та містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Зважаючи на значну кількість звернень, справа за дорученням була передана на розгляд до Антимонопольного комітету України.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас