ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Незабаром біометричні паспорти можна буде оформити у Хмельницькому ЦНАПі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2162
За оформлення паспортів в управлінні стягуватиметься тільки адміністративний збір
За оформлення паспортів в управлінні стягуватиметься тільки адміністративний збір. Фото: galka.if.ua

Прийом документів відбуватиметься з понеділка по п'ятницю.

У четвер, 23 серпня, в управлінні адміністративних послуг Хмельницької міської ради (вулиця Соборна, 16) розпочнеться прийом  документів на оформлення біометричних паспортів. Про це повідомляють у міськраді.

"Прийом громадян та надання адміністративних та інших послуг відбуватиметься в порядку попереднього запису до електронної черги. Записатися на чергу можна через офіційний сайт ЦНАП міста Хмельницького або в приміщенні управління (вул. Соборна, 16) через термінал електронної черги, спланувавши візит за два тижні наперед. Громадянин може самостійно обрати зручний для нього день та час прийому", - йдеться у повідомленні міськради.

У центрі надання адміністративних послуг можна буде отримати наступні послуги:

- оформлення та видача або обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі термінове оформлення);
- оформлення та видача паспорта громадянина України;
- оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого.

Прийом документів здійснюватиметься:

понеділок – четвер з 9.00 до 15.00 години
п’ятниця з 9.00 до 14.00 години

Видача готових результатів відбуватиметься:

понеділок – четвер з 15.00 до 17.00 години
п’ятниця з 14.00  до 16.00 години

За оформлення паспортів в управлінні стягуватиметься тільки адміністративний збір. Виготовлення паспорта громадянина України у формі ІD-картки коштуватиме 279 гривень (до 20-ти робочих днів), терміново (до 10-ти робочих днів) – 366 гривень. При оформленні нового паспорта громадянина України, у зв’язку із втратою або псуванням попереднього, – додатково стягуватиметься держмито у розмірі 34 гривень. При досягненні 14-річного (або 16-річного) віку, перше виготовлення паспорта громадянина України у формі ІD-картки – безкоштовне.

Вартість виготовлення біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) становитиме 557,32 гривень (термін виготовлення – до 20-ти робочих днів), терміновий (до 7-ми робочих днів) – 810,32 гривень. У разі необхідності термінового виїзду за кордон, пов’язаної з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном, а також за наявності підтверджуючих документів, закордонний паспорт може бути виготовлений у термін до 3-х робочих днів. Вартість такого паспорта становитиме 810,32 гривень.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас