ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Вечір Незалежності у Хмельницькому: вишиванки, прапор та сумні нагороди

Яна КУШНІР Суспільство 1031
Рідні загиблих бійців не могли стримати сліз, коли їхніх близьких вшановували хвилиною мовчання
Рідні загиблих бійців не могли стримати сліз, коли їхніх близьких вшановували хвилиною мовчання. Фото: автора

Посмертні відзнаки – ордени «За мужність» від батальйону «Айдар» отримали рідні двох загиблих воїнів.

Традиційно головне державне свято 24 серпня закінчилося парадом вишиванок. Святково одягнені хмельничани пройшлися урочистою ходою від Майдану Незалежності, де вдень відбувалися основні заходи, вулицями міста аж до кінцевого пункту призначення – майданчика біля кінотеатру ім. Т. Шевченка. З собою вони принесли довжелезний жовто-блакитний прапор та гарний настрій, яким зарядили усіх, хто прийшов на святковий концерт.

Міський голова Олександр Симчишин звернувся до присутніх з вітальною промовою, яка була і патріотична, і урочиста, і сумна, адже напередодні Дня Незалежності зі Сходу прийшли невтішні новини – п’ятеро українців загинули, близько десятка було поранено. Загиблих на полі бою за всі роки неоголошеної війни вшанували хвилиною мовчання під пісню «Плине кача».

А далі з рук міського голови хмельничани отримали відзнаки – і приємні, і сумні. Посмертні нагороди – ордени «За мужність» від батальйону «Айдар» – отримали рідні бійців Вадима Шалатовського та Назара Якубовського. Також орден "За мужність" Олександр Симчишин вручив легендарному Віктору Бондару (Роберту).

Трьом воїнам вручили посвідчення добровольців. Ще дванадцятеро бійців отримали відзнаку міського голови «Воля і мужність».

Крім того, міський голова вручив ключі від нових помешкань родинам героїв "Халка" і "Мокоші", сім'ї загиблого Миколи Верхомія та померлого вже після війни Максима Гузуна.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас