ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

Незабаром Нацбанк запустить в обіг нові 20 гривень

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 661
Нацбанк запускає в обіг нові 20 гривень
Нацбанк запускає в обіг нові 20 гривень. Фото: 20uah.bank.gov.ua

Громадянам не потрібно обмінювати банкноти попереднього зразка на нові.

Національний банк України підготував банкноти номіналом 20 гривень нового зразка, які будуть уведені в обіг 25 вересня 2018 року. Про це йдеться на офіційному сайті НБУ.

«Старі банкноти номіналом 20 гривень зразка 2003 та 2018 років перебуватимуть в обігу одночасно. Після введення в обіг нових 20-гривневих банкнот громадянам не потрібно обмінювати банкноти попереднього зразка на нові. Новими банкнотами Національний банк заміщуватиме зношені та пошкоджені 20-гривневі банкноти зразка 2003 року», - йдеться у повідомленні.

Банкнота за дизайном вона наслідує оновлені банкноти номіналом 100 та 500 гривень. На ній збережено основні зображення банкноти зразка 2003 року. Зокрема, на лицьовому боці розміщено портрет Івана Франка, а на зворотному боці – зображення будівлі Львівського оперного театру. Кольорова гама та ж сама.

«Згідно з міжнародними стандартами грошові знаки потрібно оновлювати з певною періодичністю, щоб мінімізувати або зовсім унеможливити спроби шахраїв підробити банкноти. Система захисту банкнот має високий рівень і співвідноситься з рівнями систем захисту провідних валют світу. При цьому, кількість вилучених підробок національної валюти стабільно низький. Наприклад, у 2017 році з обігу вилучено лише 126 фальшивих банкнот номіналом 20 гривень», - пояснюють зміни у НБУ.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео