ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

Ставаймо на ролики та самокати: у Хмельницькому вперше відбудеться парад екологічного транспорту

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1817
Хмельницький долучиться до міжнародної акції «Дій за клімат»
Хмельницький долучиться до міжнародної акції «Дій за клімат». Фото: з архіву

Даний захід організований до міжнародної акції «Дій за клімат».

Вже цієї суботи, 8 вересня хмельничан запрошують до активного та досить цікавого відпочинку. Буде можливість проїхатися вулицями міста на велосипедах, самокатах, гіроскутерах, роликах, моноциклах, джетролли, сігвеї, скейти або просто прогулялися пішки. Протяжність маршруту – 4,5 кілометри.

«Разом ми розпочнемо заїзд із Майдану Незалежності о 12:00 та проїдемося вулицями міста, аби продемонструвати усім, що ми боримося за збереження клімату. Участь у акції безкоштовна і немає вікових обмежень. Даний парад буде лише частиною міжнародної акції «Дій за клімат». В рамках заходу, ми будемо говорити про майбутній перехід Хмельницького на сто відсотків відновлювальні джерела енергії. Якраз в рамках акції, усі бажаючі зможуть підписати листівки, які потім будуть надіслані до міської ради», - розповіла співорганізатор розповідає проекту Світлана Каритун.

Окрім параду екологічного транспорту, в рамках акції відбудеться й флешмоб, участь в якому візьмуть учасники акції та патрульні на своїх автіках.

«Близько 13:00 ми спробуємо з усіма присутніми сформувати на Майдані надпис 100% ВДЕ. Це надпис розшифровується як перехід міста на відновлювані джерела енергії. Детальніше про це можна буде дізнатися на інформаційній здибанці, яка відбудеться о 12:00 на центральній площі міста. До речі, усі учасники акції отримують подарунки, листівки та інформацією про відновлюванні джерела енергії», - каже Світлана Каритун.

 Маршрут параду екологічного транспорту виглядає так:

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую