ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

Як дістатися до виставки «Агро Поділля-2018»

Володимир ХОЛОД Суспільство 4429
Виставка Агро Поділля-2018 відкриється 15 вересня о 10.00 на ТСЦ Поділля
Виставка Агро Поділля-2018 відкриється 15 вересня о 10.00 на ТСЦ Поділля. Фото: з архіву

Завтра, 15 вересня, відбудеться вже 31-а агропромислова виставка.

Другий рік поспіль «Агро Поділля» пройде, по суті, за межами Хмельницького. Вона знову розташується на території ТСЦ «Поділля» (виїзд із обласного центру в бік Кам’янця-Подільського).

На «Агро Поділлі-2018» буде представлена сільгосптехніка ,Обладнання для тваринництва та переробки біомаси, засоби захисту рослин, добрива, насіння тощо. Пройде і ярмарок сільськогосподарської продукції.

Офіційне відкриття виставки заплановане на 10.00. Утім, дістатися неї можна вже з 8-ої ранку громадським транспортом. «Ми запустимо чотири великогабаритні автобуси, - каже директор «Електротрансу» Віктор Паламарчук. – Вартість проїзду в них буде такою ж, як і в діючих міських маршрутах - 5 гривень».

Автобуси на «Агро Поділля» курсуватимуть від підземного переходу, що в центрі міста. Щоправда, до якої години – точно невідомо. В «Елетротрансі» кажують: «Поки люди будуть».

Як виставка проходила торік, може прочитати в матеріалі «Агро-Поділля-2017»: нове місце розташування та інші відмінності ювілейної виставки».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую