ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В обласному центрі повністю обладнали дві «розумних» зупинки

Суспільство 2718
Зупинки обладнали на вулиці Подільській
Зупинки обладнали на вулиці Подільській. Фото: автора

Ще дві завершать до кінця тижня.

В обласному центрі завершили встановлювати дві "розумні" зупинки. З'явились вони по обидві сторони на вулиці Подільській, де розташована поліклініка №1. Як розповів заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко, до кінця тижня планують завершити роботи ще на двох.

«На зупинках працює інформаційне табло, яке показує час прибуття громадського транспорту, wi-fi, USB-зарядки для гаджетів і відеокамери. За кілька днів обладнаємо зупинки «Парк Молодіжний», що на вулиці Степана Бандери, і на проспекті Миру», - зазначив Андрій Євгенійович.

За його словами, із міського бюджету не витрачено жодної копійки. Усі витрати лягли на плечі однієї з компаній в якості інвестиційних зобов'язань. Загалом підприємство має встановити ще шість таких інформаційних табло, де саме вони з'являться, наразі вирішують.

На зупинках працює wi-fi

«Електронне табло та USB-отвори знаходяться під накриттям, тому їм не страшний дощ. Вода туди не потрапить», - запевнив заступник міського голови. 

Хмельничани та гості міста можуть підзарядити свої гаджети

На електронному табло показує через скільки прибуде громадський транспорт

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую