ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

Ловись рибка: у Хмельницькому відбулися змагання серед рибалок (ФОТО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3484
"Риба сьогодні не клює", - каже учасник змагань Олександр. Фото: автора

Порибалити прийшло 32 осіб.

Сьогодні, 30 вересня, у другий день святкування Дня міста, на міському пляжі відбувся чемпіонат міста Хмельницького з ловлі риби серед рибалок-любителів поплавкового та донного спорядження на водоймі річки Південний Буг.

Охочих порибалити було чимало – 32 особи. Серед рибалок професіоналів та любителів, у змаганням взяла участь одна жінка та 8-річний юнак.

О шостій ранку серед учасників змагань провели жеребкування та визначили сектори, у яких вони ловитимуть рибу. Згідно правил, дозволялося ловити на чотири вудки.

Позмагатися у риболовлі прийшло 32 осіб.

  

Кількість спійманих рибин у Анатолія була чимала, але усі вони були не великі.

«Сьогодні не рибний день. Риба зовсім не клює. Хоч ловлю і на опариш та ще й наживку підкидаю», - каже рибалка з 10-літнім стажем Анатолій.

До 12 години учасники змагань сиділи біля води з вудками і вдивлялися на поплавки з сподіванням, що риба клюватиме. Однак не усім щастило… Багато учасників змагань не зловили жодного трофею. Були й такі, які наловили понад 20 рибин, але усі вони були надто маленькі.

 

Десятирічний Артем теж взяв участь у змаганнях. Хлопець розповіда, що почав рибалити ще з трьох років. 

 

Переможцями Чемпіонату стали рибалки, які назвали свою команду "Шторм". Вони разом впіймали майже півтора кілограма риби.

Післязакінчення змагань, організатори зважили усю впійману рибу учасників та визначила найкращих рибалок.

Найбільшу вагу улову на другому чемпіонаті міста з ловлі риби серед рибалок-любителів мав учасник змагань Олександр Шемчук з команди «Шторм», який виловив у річці 905 грамів риби. Призерами змагань також стали Дмитро Черніков (2 місце, 600 г риби, команда «Укрелектроапарат») та Анатолій Піхурець (3 місце, 530 г риби).

У командному заліку першість виборола команда «Шторм», до складу якої входили військовослужбовці однієї з військових частин міста, троє учасників команди разом наловили 1 кг 310 г риби. Друге місце посіла команда обласної федерації риболовного спорту (1 кг 200 г риби), третє – за командою працівників КП «Південно-Західні тепломережі» (1 кг 35 г риби).

Переможці та призери змагань отримали від міської ради грамоти, кубки та подарунки. Управління молоді та спорту також відзначило наймолодшого учасника змагань – восьмирічного Джохана Ірсалієва, який ловив рибу разом зі своїми друзями. Їхня команда називалась «Тризуб». Відзнаку також отримала єдина жінка-учасниця змагань Ольга Васьковська.

До організації святкового дійства та суддівства змагань долучилася Хмельницька обласна організація українського товариства мисливців і рибалок.

Після завершення змагань, спійману рибу випустили назад у річку. За цим слідкував Хмельницький рибоохоронний патруль.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята