ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

Мистецтво з пелюшок: у Хмельницькому створили бебі-театр для наймолодших

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1174
До бебі-театру запрошують діток та батьків
До бебі-театру запрошують діток та батьків. Фото: nbp-kiev.com

На лялькові вистави запрошують діток від року до трьох років.

У Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок "Дивень" створили незвичну досі для нашого обласного центру мистецьку атракцію для найменших глядачів - бебі-театр. Пробна вистава уже відбулася, а починаючи з суботи відвідати театральне дійство запрошують усіх бажаючих.

"За кордоном такі театри - не рідкість і користуються шаленою популярністю. Правду кажуть, що мистецтво потрібно прививати дітям з пелюшок. Тож ми подумали, що могли б організувати такий театр і в нас. Переобладнали окрему залу під наймолодшу аудиторію: тут затишно, тепло, зручно, багато пухнастих килимків та м'яких подушок. Тож тепер в театрі ляльок є сцена для глядачів поважного віку - від року-пітора - і до трьох-трьоз з половиною. Наразі підготували поки одну виставу. Вона має назву "Бебі - бум, бум! Знайомство", - каже Сергій Брижань, головний режисер Хмельницького академічного обласного театру ляльок "Дивень".

Наразі, як визначилися у театрі, вистави для наймолодших проходитимуть по суботах та середах. Першу покажуть уже 6 жовтня. Початок театрального дійства о 10.30. Кількість глядачів у бебі - залі обмежена. Поки можуть прийняти не більше 15 малюків з батьками. Із собою просять приносити змінне взуття.

Наразі в Україні ще не скрізь зустрінеш такі починання, зізнається режисер. Вистави для наймолодших в пристосованих залах показують лише в Рівному та Києві. В лише в Хмельницькому для бебі- театру відвели окрему залу, де планують створити та показати багато цікавих вистав саме для малюків. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую