ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відкрили новий кінологічний центр, де готуватимуть собак для всіх силових структур

Суспільство 1843
У Хмельницькому готуватимуть службових собак для всіх структур МВС
У Хмельницькому готуватимуть службових собак для всіх структур МВС. Фото: mvs.gov.ua

Центр приїздив відкривати Арсен Аваков та Сергій Князєв.

Сьогодні, 9 листопада, в обласному центрі відкрили сучасний кінологічний центр. Як повідомляють на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ, на базі центру готуватимуть службових собак не лише для поліції, а й інших силових структур Хмельниччини, які входять до системи МВС. В рамках робочого візиту на урочистості приїздили Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Національної поліції України Сергій Князєв.

«Аналогів цьому закладу в області поки ще немає. Центр спрямований на підготовку службових собак за напрямком розшуку людей, пошуку зброї, вибухівки та наркотичних речовин. Він здатен вмістити одночасно два десятки чотирилапих вихованців. Для них тут створені усі необхідні умови: зручні вольєри, різноманітні майданчики для тренування та ветеринарний кабінет із сучасним обладнанням і операційною. Відтепер ветлікарі зможуть надавати собакам необхідну допомогу та навіть оперувати їх прямо у центрі», - йдеться у повідомленні МВС.

У відомстві додають, новий центр буде комфортним і для самих кінологів. Окрім облаштування зручних кабінетів і класів для занять, керівництво подбало і про створення зони відпочинку, оскільки на навчання часто приїжджають правоохоронці з райцентрів та інших міст, вони матимуть можливість заночувати прямо у центрі у спеціально відведених кімнатах готельного типу. Подібні центри планують відкрити по всій Україні. Їх буде 20-25, в кожному обласному центрі.

Також під час відкриття нового кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Міністр вручив нагороди працівникам кінологічної служби та передав вісім автомобілів для центру. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую