ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

У хмельницьких садочках не вистачає місць для понад тисячу дошкільнят

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1158
Багато діток не відвідує дошкільні заклади з різних причин, але за ними місце рахується
Багато діток не відвідує дошкільні заклади з різних причин, але за ними місце рахується. Фото: з архіву

Найбільша черга до садочків у мікрорайоні Озерна.

У дошкільних закладах обласного центру не вистачає місць для 1299 дітей. Саме така кількість заяв надійшла до Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від батьків, які хочуть влаштувати своїх дітей до дитячих садочків міста.

«Найбільша черга дошкільнят, яким менше трьох років. Їх кількість складає 839 осіб. Не вистачає 222 місця і для діток, яким до чотирьох років. 130 діток хочуть ходити у старші групи, але через брак місця, вони їх не відвідують», - розповіла головний спеціаліст відділу дошкільної і позашкільної освіти Департаменту освіти на науки Хмельницької міської ради Тетяна Бортник.

Додає, що найбільша черга до садочків у мікрорайоні Озерна, який стрімко розбудовується.

«Таким діткам ми пропонуємо дошкільні заклади, які знаходяться в інших мікрорайонах міста, однак не всі погоджуються на цю пропозицію», - каже освітянка.

Є проблема й з відвідуванням садочків. Тетяна Володимирівна зауважує, що багато діток не відвідують дошкільні заклади з різних причин, але за ними місце рахується.

«Щомісячно ми отримуємо звіти від садочків про кількість діток, які їх відвідують. Є групи, де не ходять близько 50 відсотків дошкільнят. Згідно з Законом «Про дошкільну освіту», діти, які понад два місяці не відвідують дошкільний заклад без вагомих причин, за попередженням керівника закладу, можуть бути відраховані. На їх місце прийдуть ті, хто стоїть на черзі», - пояснює Тетяна Бортник.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео