ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

На правах реклами Імпортна сільгосптехніка для фермерів від компанії «АГ-БАГ-УКРАЇНА»

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 524
Фото: Перш за все необхідно підібрати надійну сільгосптехніку

Асортимент компанії включає не лише машини, а й матеріали для тюкування і зберігання.

Родючі землі, сприятливий клімат і працьовиті люди створюють відмінні умови для сільського господарства. Однак для досягнення позитивних результатів у справі українцям не вистачає якісного обладнання. На щастя, компанія АГ-БАГ-УКРАЇНА допоможе легко вирішити проблему. Продаж сільськогосподарської техніки, силосних плівок і рукавів для зберігання зерна – основна сфера діяльності підприємства. Спираючись на досвід європейських колег, команда фахівців підібрала кращу продукцію для аграріїв за доступними цінами. Асортимент товарів включає машини і якісні матеріали для тюкування і зберігання.

Щоб досягти поставленої мети, важливо докласти максимум зусиль. Але перш ніж витрачати сили, необхідно підібрати надійну сільгосптехніку. Крім цього, не варто забувати про нові методи вирощування культур, обробки грунту і заготівлі кормів для великої рогатої худоби. На офіційній сторінці постачальника представлена імпортна сільськогосподарська техніка, що розроблена досвідченими конструкторами. «АГ-БАГ-УКРАЇНА» пропонує продукцію кращих брендів Європи, серед яких ANNABURGER, BUDISSA BAG, RKW, ROmiLL, Agronic та інші.

Місії і цілі

Головне завдання компанії – збільшити показники продуктивності і прибутковості вітчизняного сільського господарства. Для цього політика будується на чотирьох базових принципах.

- Ефективність. Щоб аграрії-початківці не вкладали фінанси даремно, з ризиком чекаючи прибутку, продукція відповідає потребам фермерів. При цьому вартість не виходить за рамки розумного бюджету. Зберігати правильний баланс ціни і якості вдається завдяки поєднанню інноваційних технологій, якісних матеріалів.

- Прагнення до ідеального результату. Потенціал фермерства в Україні практично безмежний. А завдяки вмінню слухати і шукати оптимальні рішення виходить створювати вигідні умови співпраці для обох сторін.

- Інформаційна підтримка. У компанії працюють справжні професіонали зі спеціальною освітою. Більш того, додатково співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Компанія «Аг-Баг-Україна» прагне полегшити важку працю аграріїв і допомогти досягти високих результатів врожайності і прибутку. Враховуючи, що основа успіху у веденні сільськогосподарських справ – якісне обладнання, акцент зроблено на постачання топової техніки з Німеччини, Чехії та інших європейських країн. Почніть працювати ефективно вже зараз.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео