ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

Городоцька громада закупила техніки на майже вісім мільйонів гривень

Ангеліна Мовчан Суспільство 968
Днями у громаду
Днями у громаду "прибув" міні-екскаватор. Фото: gorodocka-gromada.gov.ua

Кошти надійшли із державного бюджету.

Цього року Городоцька громада отримала 7,8 мільйона гривень державної субвенції на розвиток інфраструктури. За ці гроші у комунальне підприємство «Городоккомунсервіс» придбали три одиниці техніки, повідомляють у громаді. Новий автогрейдер, який використовується для виконання робіт з вирівнювання та переміщення ґрунту, планування і підготовки території під забудову, очищення доріг від снігу, а також на початковому етапі будівництва доріг, придбали ще на початку літа. Навантажувач придбали дещо пізніше. Він завдяки своїй універсальності у комплекті може використовувати до восьми змінних навісних обладнань, зокрема - ківш, відвал для снігу, палетні вила, вантажопідйомний кран, бур, платформу для підйому людей тощо.

А минулого тижня до громади привезли ще й міні-екскаватор.

"Він має широкі функціональні можливості і може оснащуватися великою кількістю різних навісних пристроїв, використовуватись для риття котлованів, траншей і невеликих ям, також він компактний та має високу маневреність", - каже міський голова Василь Підлісний і додає, що шкодує за втрачений час, що не об'єдналися раніше.

"Ми втратили багато часу і можливостей від того, що не об'єдналися раніше. Але я впевнений, що ця автотехніка і ще бачато чого, є доказом того, що ми рухаємось в правильному напрямку», - зауважив Василь Підлісний.

Навантажувач може використовувати до восьми змінних навісних обладнань.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео