ye-logo.v1.2
30 Березня, 2020

Хмельницькі гурти зіграють на підтримку двох важкохворих хлопчиків

Суспільство 1271
На благодійному концерті виступить хмельницький гурт
На благодійному концерті виступить хмельницький гурт "Чумацький шлях". Фото: Артема Баландіна

Виручені кошти підуть на лікування Михайла Ковальчука та Сашка Ємець.

У неділю, 16 грудня, хмельничан та гостей міста запрошують на благодійний концерт «Live for life» за участю відомих хмельницьких музикантів. Усі виручені кошти передадуть на лікування двох важкохворих хлопчиків - Михайла Ковальчука та Сашка Ємець.

Як розповідає співорганізатор заходу голова ГО «Твори добро» Максим Мужичук, ідея такого заходу зародилась кілька місяців тому. Він разом із товаришами вирішив зібрати на одному майданчику місцеві гурти. А, оскільки, займається волонтерством, то захотів зробити цей захід доброчинним.

«До нас звернулися батьки двох хлопчиків - Сашка Ємець та Михайла Ковальчука. Сашко страждає від ювенільного мієломоноцитарного лейкозу — рак крові. Михайлик народився передчасно. Діагноз: гіпоксичне-ішемічне ураження ЦНС, симтоматична епілепсія, гідроцефалія, мозолистого тіла, судомний синдром, аномалія розвитку головного мозку. Михайло Ковальчук уже проходить реабілітацію у Трускавці, Сашко Ємець на лікуванні в Італії. Обом ще потрібні кошти на завершення лікування», - каже волонтер.

За його словами, для концерту безкоштовно дають в оренду філармонію, міськрада допомогла із розміщенням реклами, волонтери заплатили тільки за світло та звук. У програмі виступи колективів СH.SH Чумацький Шлях, Zворотня Dія, STANZA, Гурт «Штучне Дихання», та П'25. Максим називає захід не концертом, а скоріше фестивалем, оскільки планують окрім музичної програми, провести аукціон. Сподівається, що «Live for life» знайде підтримку й організовуватимуть такі події щорічно, аби підтримувати людей, котрим потрібна допомога.

Благодійний концерт «Live for life» відбудеться 16 грудня о 19.00 в Хмельницькій обласній філармонії. Вартість квитків від 80 гривень. Придбати їх можна у касі філармонії, книжковому наметі, що біля ТЦ «Дитячий світ», у магазині «Hot Shop», (ТЦ «Квартал», 2 поверх).
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую