ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Інклюзивний дитячий майданчик у Хмельницькому: коли чекати відкриття

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2082 1
90% необхідного обладання уже закупили
90% необхідного обладання уже закупили. Фото: із фейсбук-сторінки Інклюзивного дитячого майданчика

Вартість робіт – більше мільйона гривень.

У Хмельницькому планують побудувати інклюзивний дитячий майданчик. Наразі закуплено 90% необхідного обладнання та 80% гумового покриття. Як розповідає керівник соціального центру БФ «Карітас» Сергій Бабій, саме завдяки цьом травмобезпечному покриттю діти на візках зможуть добратись до спеціально облаштованих для них каруселей.

«Наразі завершальний етап робіт щодо оформлення документів. Міська рада в цьому питанні іде на співпрацю. Очікуємо експертизу і далі будемо ставити питання на голосування сесій про надання земельної ділянки у постійне користування релігійній організації», - каже Сергій Бабій.

За його словами, з весни розпочнуться роботи по облаштуванню. Потрібно вирівняти земельну ділянку, підготовка подушки під спецпокриття і монтування обладнання. Усе це робиться відповідно до перебаченого температурного режиму. Орієнтовно майданчик хочуть відкрити всередині квітня.

«Проект майданчика повністю створений громадою. Гроші на нього збирали волонтери, їх надавали благодійники, тобто, це людські кошти - мої, колег, друзів, мешканців інших міст. Люди відгукнулись і об’єднались навколо благородної справи. Головна мета майданчика - формування в дітях відчуття терпимості, дружності й толерантності», - додає керівник. 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео