ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

У Хмельницькому минулого року «за добу» одружилося понад 400 пар

Суспільство 845
Послугою «Шлюб за добу» протягом року скористалися більше 400 пар
Послугою «Шлюб за добу» протягом року скористалися більше 400 пар. Фото: 1plus1.ua

Церемонію можна замовити у кількох на вибір локаціях.

За період з 1 січня до 31 грудня 2018 року послугами пілотного проекту «Шлюб за добу» скористалось 404 пари. Як повідомляють у міськраді, серед тих, хто зареєстрував шлюб у такий спосіб, були мешканці міста Хмельницького, області, інших міст України.

Окрім того, шлюб оформляли громадяни Вірменії, Естонії, Литви, Узбекистан, Азербайджану, Таджикистану, Іраку, Румунії, Молдови, Болгарії, Білорусі, Грузії, Польщі, Туреччини, Італії, Німеччини, Франції та інших.

«У Хмельницькому церемонія шлюбу за добу можлива у різних стилях, проте попитом користуються класичний та європейський. Кожен стиль має свою локацію і проводиться за цікавим сценарієм», - додають у міськраді.

Обраними, для проведення державної реєстрації шлюбу, локаціями були: мала зала Хмельницької дитячої школи мистецтв (388 пар), внутрішній двір школи мистецтв (5 пар), зелена зала Хмельницької міської ради (5 пар), музей-студія фотомистецтва (5 пар), виставкова зала школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (1 пара).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую