ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Передріздвяний ярмарок на Прибузький: повернення на стару локацію (ФОТО+ВІДЕО)

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1552
Свіжа риба на Прибузькій є. Короп по 48, товстолоб по 25 гривень за кілограм
Свіжа риба на Прибузькій є. Короп по 48, товстолоб по 25 гривень за кілограм. Фото: автора

У Хмельницькому відбувається ярмарок сільськогосподарської продукції.

Прибузька знову ярмаркує. І, якщо попередні декілька ярмарків проводили на ділянці від вулиці Свободи в бік Старокостянтинівського шосе, то цього разу ярмарок повернувся на стару локацію. Він знову проходить від перехрестя з вулицею Кам’янецькою.

Утім, схоже, навіть змінене місце проведення не створило ажіотажу. Ні серед покупців, ні серед продавців. Прибузька напів порожня…

Що ж продають на ярмарку. Чи ненайбільше торговельних наметів – із м’ясом та салом. Свинину можна придбати від 100 гривень за кілограм, сало – від 25 гривень.

Є й свіжа риба. За короп правлять 48 гривень за кілограм, за товстолоба – 25 гривень. І риба, судячи з черг під час візиту журналіста сайту «Є» - найпопулярніший товар на ярмарку. З нею поконкурувати може хіба що курячі яйця, за якими також черга – їх продають по 20 гривень за десяток.

Чимало продавців на ярмарку, які торгують яблуками. В середньому, по 5 гривень за кілограм. Утім, є й по три гривні. Морква, до прикладу, коштує 12-15 гривень, капуста білокачанна – 10 гривень.

Щоб обійти увесь ярмарок вистачить 5-10 хвилин. Принаймні, журналіст сайту «Є», який вів прямий ефір з ярмарку, вклався у цей час без проблем. Адже перший у цьому році ярмарок видався малолюдним. Можливо, наступного разу (коли невідомо) все буде по-іншому. Сьогодні ж, 5 січня, ярмарок працюватиме максимум до 14 години.

Яйця на ярмарку продають по 20 гривень.

М'яса на Прибузькій чимало. Черг немає.

Яблука продають по 5 гривень.

Ковбаси та м'ясні вироби є на будь який смак та... різну ціну.

На ярмарку можна придбати й овочі. 

Є навіть мандарини... по 25 гривень за кілограм.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую