ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Акумулятор для телефонів: залишатися мобільним у будь-якій ситуації

Суспільство 2177
Фото: Кожен бренд випускає акумулятори під певні моделі телефонів з урахуванням їхньої конструкції.

Запасний акумулятор збільшить тривалість автономної роботи телефону.

Якщо ти не звик економити заряд батареї свого телефону та прагнеш завжди залишатися на зв’язку, активно користуючись усіма функціями телефону, то обійтися без додаткового акумулятора буде складно. Він збільшить тривалість автономної роботи твого телефону, а невелика вага та розміри дадуть змогу носити такий пристрій навіть у кишені.

Тепер не треба шукати підходящу для вашого телефону модель акумулятора у всіх магазинах міста. Адже досить зайти, наприклад, на сайт https://vseplus.com/product/mobilnye-telefony/24-akkumulyatory.

Акумулятор — запорука твоєї автономності

Випадки, коли акумулятор стає справді незамінним:

- вихід з ладу старого акумулятора;

- відсутність доступу до електромережі, необхідні додаткові години автономної роботи в дорозі або на природі.

Варто зазначити, що кожен бренд випускає акумулятори під певні моделі телефонів з урахуванням їхньої конструкції. Тож використання «оригінальних» комплектуючих — запорука ідеальної сумісності та відсутності зазорів і люфтів. З таким акумулятором не виникне проблем із сумісністю, які можуть позначитися на функціонуванні телефону.

Звичайно, на ринку можна знайти копії та аналоги майже будь-якої моделі батареї. Але це той самий випадок, коли зайва економія може спричинити набагато більші витрати. Адже така «копія» може вплинути на весь механізм телефону і навіть вивести його з ладу. У кращому випадку він демонструватиме не найкращі показники збереження заряду.

Оригінальні акумулятори для телефонів мають такі переваги:

- містять високоякісні матеріали, які убезпечать від «протікання» батареї;

- довше працюють та мають більші показники автономної роботи;

- не потребують дотримання особливого режиму заряджання, на відміну від підробок, які можуть пошкодити телефон під час заряджання.

Тож, якщо ви прагнете повноцінної автономності, обійтися без придбання додаткового джерела живлення для вашого телефону практично неможливо.

Збільшуємо термін служби батареї — поради експертів

Запасний акумулятор для телефону або будь-якого іншого електронного пристрою для збільшення терміну його експлуатації варто зберігати в сухому місці, дотримуючись температурного режиму від 0 до 40 °C. Не залишайте батарею безпосередньо під прямими сонячним промінням, також не варто довго тримати її розрядженою. Це негативно впливає на її ємність.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую