ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

У прикордонній академії вшанували пам’ять загиблих під Крутами Героїв

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 533
Право підняти стяг рідної Батьківщини було надано випускникам Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут
Право підняти стяг рідної Батьківщини було надано випускникам Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут. Фото: nadpsu.edu.ua

У пам’ять про Героїв Крут в академії прикордонної служби протягом тижня будуть проведені просвітницькі заходи.

Сьогодні на стройовому плацу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи приурочені Дню пам’яті Героїв Крут. Як повідомляє прес-служба академії, захід розпочався з підняття Державного Прапора України та Прапора Державної прикордонної служби.

Після виконання Гімну України, керівництво та персонал навчального закладу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під Крутами Героїв, а також полеглих за цілісність і свободу України воїнів.

"29 січня 1918 року сталася одна з найтрагічніших подій в історії нашої держави, яка назавжди закарбувалася в пам’яті поколінь українців. Воїни – курсанти і студенти піднялися на нерівну битву з ворогом задля свободи, задля рідного дому, задля свого народу, задля України. Бій під Крутами – це біль, це втрати, але це не поразка. Затримавши ворога на чотири дні, бійці-крутяни дали змогу укласти Брест-Литовський мир, що означав міжнародне визнання української незалежності. Відважні патріоти, які захищали Україну під Крутами – справжні Герої! Пам’ять про юних бійців, які загинули під Крутами, буде вічною", – зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Нагадаємо, сьогодні з нагоди річниці битви під Крутами у театрі Старицького покажуть театрально-кінематографічний проект "Крути. В мої сни прийшла війна..."

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую