ye-logo.v1.2
1 Квітня, 2020

Як залучити у своє життя удачу та добробут, орієнтуючись на Місяць та Сонце?

Суспільство 1095
Осипенко радить, найважливіші справи планувати у дні на Місяці, який зростає.
Осипенко радить, найважливіші справи планувати у дні на Місяці, який зростає.. Фото: автора

Практичні поради відомого українського астролога Олени Осипенко.

    Вченими уже давно доведено, що розташування космічних тіл може впливати на побут, дозвілля, бізнес та здоров’я людей. Саме тому не завадить хоча б інколи прислухатися до астрологічних порад та настанов, які покликанні привернути успіх та удачу в наше життя.
   Астролог Олена Осипенко радить, передусім, дотримуватися такого важливого правила: найвідповідальніші завдання планувати на дні Місяця, який зростає (коли розміри його освітленої частини збільшуються). А на Місяці, який спадає, — осмислювати, аналізувати зроблене, накопичувати сили. До речі, доведено, що насіння, висаджене в дні Місяця, який зростає, розвивається набагато краще, ніж в інші періоди.
   Існує простий народний спосіб, як відрізнити фази Місяця: якщо «серп», який світиться на небі, схожий на літеру «С», то це Місяць, який спадає, тобто «старіє», «сходить». Якщо ж його «ріжки» повернуті в протилежний бік — зростає, росте.
   За словами астролога, розташування космічних тіл особливо несприятливе в дні, коли планети Меркурій і Марс будуть ретроградними по відношенню до Землі (рухатимуться в протилежний по відношенню до спостерігача на Землі бік). До речі, Росія розв'язала війну в Україні під час ретроградного Марса. Важливо відзначити, що жодна війна в історії, розпочата в подібний період, не закінчилася перемогою агресора. Якщо до ретроградного Марса чи Меркурія додається ще й місячне чи сонячне затемнення, ситуація ще більше ускладнюється. У цей період Вищі Сили оцінять, наскільки правильно кожен із нас живе. Можна очікувати серйозних покарань за погані вчинки. Пані Осипенко переконана, що під час місячних затемнень найкраще позбуватися від шкідливих звичок. До прикладу, можна успішно кинули курити. А під час сонячних вона рекомендує планувати заходи на цілий рік вперед. Так, ймовірність того, що задумане здійсниться, зростає в рази!

   Відслідковувати, коли саме в 2019 році відбуватимуться місячні та сонячні затемнення та в якій фазі щодня перебуває Місяць, дуже зручно за допомогою Календаря на холодильник чи інших корисних та різнопланових Календарів від «Сімейної газети». Окрім усього іншого, в них можна знайти вичерпну інформацію щодо розташування небесних світил на щодень та цікаві астрологічні поради й прогнози. Зверніть увагу, що саме зараз ви маєте нагоду придбати всі календарі за вигідною акційною ціною!

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую