ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сьогодні розпочнеться реєстрація на ЗНО

Суспільство 1338
Цього року ЗНО складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти
Цього року ЗНО складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти. Фото: з архіву

5 лютого розпочинається реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Цього року ЗНО складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, повідомляє Освіта.ua.

Випускникам 11-х класів буде необхідно скласти шкільні іспити у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:
• українська мова і література (українська мова);
• математика або історія України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня);
• один із навчальних предметів, зазначених в переліку предметів ЗНО (за вибором учня).

Учням, які оберуть для складання іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано залежно від рівня, на якому вони вивчали мову.

Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України.

Учні, які планують вступати до закладів вищої освіти матимуть можливість пройти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

В Українському центрі оцінювання якості освіти очікують, що цього року участь у тестуванні візьмуть понад 330 тисяч учасників. Учасники, які складатимуть державну підсумкову атестацію формі ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому вони навчаються.

Абітурієнти, які не складають ДПА у формі ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів та надіслати його на адресу свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую