ye-logo.v1.2

Інженера з технагляду підозрюють у заволодінні грошей на ремонті шкільного спортзалу в Ярмолинцях

Суспільство 1158
На Хмельниччині судитимуть інженера технічного нагляду
На Хмельниччині судитимуть інженера технічного нагляду. Фото: intermarium.com.ua

Справу передали до суду.

На Хмельниччині судитимуть інженера технічного нагляду, який сприяв у заволодінні підрядником бюджетних коштів, виділених на ремонт спортзалу школи. Про це повідомляють у прокуратурі області.

«Ярмолинецька РДА та одне із місцевих товариств уклали договір, згідно з яким, останнє мало виконати капітальний ремонт спортивного залу загальноосвітньої школи в районному центрі. Технагляд за виконанням робіт покладалось на інженера цього підприємства. Він в актах виконаних робіт зазначив неправдиві відомості та передав для підписання до РДА. На підставі вказаних фіктивних актів, які фактично виконані не були, на рахунок підрядника перераховано 94 тисяч гривень», - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі додають, що за результатами розслідування зібрано достатню кількість доказів вчинення вказаною особою кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем), частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Ярмолинецького районного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую