ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Перевозив «друзів»: у Хмельницькому притягнули до відповідальності нелегального перевізника

Суспільство 6908
Держвиконавці притягнули порушника до відповідальності у вигляді штрафу на суму 1700 гривень
Держвиконавці притягнули порушника до відповідальності у вигляді штрафу на суму 1700 гривень. Фото: з фейсбуку Укртрансбезпеки

Держвиконавці оштрафували його на 1700 гривень.

Минулого року працівники Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області зафіксували 384 нелегальних перевізники, серед яких 260 - були таксистами. Про це повідомив начальник управління Укртрансбезпеки області Віталій Дзюба.

«Один з нелегалів, який надавав послуги перевезення пасажирів, не укладав договору про надання транспортних послуг та не вів документ, що засвідчує оплату транспортних послуг. Через це пасажири не мали страхового імунітету та у випадку аварії не отримали б нічого, тим самим підтримували тіньовий бізнес перевізника», - розповів Віталій Петрович.

Працівники Укртрансбезпеки, виявивши дане порушення законодавства про автомобільний транспорт, притягнули порушника до відповідальності у вигляді штрафу на суму 1700 гривень.

Однак перевізник вирішив подати позовну заяву до Хмельницького окружного адміністративного суду із вимогою скасувати постанову Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області про застосування адміністративно-господарського штрафу.

«У судовому засіданні він стверджував, що перевозив своїх друзів (звертаю увагу, що він перевозить по 16-18 "друзів" майже щодня). А друзями виявилися медсестри обласної лікарні, які замовили його послуги для виїзду на відпочинок. Отже, зазнавши поразки у суді першої інстанції, порушник подав апеляційну скаргу», - розповів Віталій Дзюба.

У свою чергу, постановою апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу перевізника залишено без задоволення, а рішення Хмельницького окружного адміністративного суду без змін.

«Вважаю, що відповідальність у 1700 гривень замала для такого роду порушень, оскільки йдеться про життя та здоров’я пасажирів. Кожен перевізник має усвідомлювати важливість своєї справи та ні в якому разі не нехтувати встановленими нормами Закону», - розповів Віталій Петрович.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую