ye-logo.v1.2

Хмельничанам пропонують дізнатися, за що можна любити своїх депутатів

Суспільство 860
Хмельничан проінформують, як вони можуть звертатися до обранців і чим допомагати в роботі
Хмельничан проінформують, як вони можуть звертатися до обранців і чим допомагати в роботі . Фото: ілюстрація holos.fm

Акцію проведуть у парку імені Тараса Шевченка.

У Хмельницькому всеукраїнська акція «Полюби депутата свого міста» відбудеться завтра, 13 лютого. Як повідомляють організатори заходу, акція націлена на налагодження діалогу між громадянами та депутатами місцевих рад.

«Основна суть – роз’яснити людям обов’язки депутатів. У нас будуть аркуші, поділені на дві частини. На них учасники акції писатимуть, за що вони зараз «люблять» депутатів. Тобто, яку користь їхня робота приносить людям. З іншого боку, потрібно буде написати, що можна покращити в роботі депутатів, - розповідає координаторка «Активної громади Хмельницького» Юлія Мазур. – Також ми роздамо хмельничанам перелік обов’язків депутатів, списки депутатів, де можна знайти інформацію про їхні прийоми громадян. Надамо приклади звернень до депутата, роз’яснимо, що люди можуть ініціювати».

Організатори зазначають, що акція проводиться з інформаційно-просвітницькою метою. «Ми аполітичні, і не підтримуємо політичні сили чи кандидатів. Термін «полюбити» вживається в контексті - стежити за діяльністю депутатів, контролювати їх дії, більше звертатися до обранців і допомагати у вирішенні важливих для міста питань», - кажуть вони.

Акція «Полюби депутата свого міста» відбудеться в Хмельницькому завтра, 13 лютого, в парку імені Т. Шевченка. Початок о 14 годині. 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую