ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Підсумки дня: суд у справі військовополоненого з Шепетівки, гемодіаліз в Дунаївцях та новації техогляду

Суспільство 1170
Полонених моряків підтримують по всій Україні, влаштовуючи патріотичні акції
Полонених моряків підтримують по всій Україні, влаштовуючи патріотичні акції. Фото: westnews.com.ua

Якими були новини 12 лютого.

Новини сьогоднішнього інформаційного дня торкнулися різних сфер життя мешканців області – від здоров’я – до судових справ, вшанування полеглих воїнів, нагород за мужність та справ визволення українців з полону. Втім, про все по-порядку.

Справу нашого земляка, почніше апеляційну скаргу полоненого у Керченській протоці моряка Сергія Цибізова, сьогодні розглянув московський міський суд. Напередодні, під час слідчого експерименту, Сергій вкотре заявив, що є військовополоненим. Як повідомляє адвокат Микола Полозов, судове засідання проходило в закритому режимі. В ході засідання захист клопотав про залучення копій резолюції ПАРЄ, в якій міститься вимога до російської влади про негайне звільнення захоплених військових моряків і поводження з ними відповідно до норм Женевської конвенції.Однак в задоволенні цього клопотання було відмовлено. У підсумку, за рішенням суду постанову Лефортовського районного суду Москви залишено без зміни, а військовополонені залишаються в СІЗО до кінця квітня.

Справу ще одного хмельничанина, екс-освітянина Романа Миколаїва, розглядали уже в Хмельницькому суді. Колишнього керівника департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради підозрюють у вчинені ДТП, в результаті якої загинуло двоє людей. У ході засідання Роману Миколаїву продовжили термін тримання під вартою до 11 квітня.

Ще одну справу, у якій фігурує екс-посадовець, щоправда уже з Полонного, слідчі скерували до суду опісля досудового розслідування. Мова йде про голову РДА, який отримав гроші від представника фермерського господарства за затвердження технічної документації земельних ділянок для ведення сільського господарства. У серпні 2018-го його викрили в отриманні неправомірної вигоди правоохоронці. Мова йшла про сотні тисяч гривень…

Поки Хмельницький продовжує грипувати, на Дунаєвеччині медичні послуги стали на крок ближчими до тих, хто їх потребує. Тут відкрили філію Хмельницького центру екстракорпоральної детоксикації та гемодіалізу. Центр забезпечуватиме потреби населення Дунаєвецької, Дунаєвецької селищної, Маківської, Смотрицької та Новоушицької громад у наданні гемодіалізного лікування. До цього пацієнти, які живуть на діалізі, були змушені тричі на тиждень їздити на життєво необхідні процедури до Кам’янця-Подільського та Хмельницького.

І на останок – про новини для водіїв. На них очікують зміни у процедурі техогляду. Зокрема, з початку травня водіям, які пройшли обов’язковий техогляд, окрім паперового бланка видаватимуть також самоклейну мітку радіочастотної ідентифікації.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую